Curling w Łodzi

Polska Organizacja Sportowa oraz Curling Łódź zapraszają do spróbowania sił w curlingu na pierwszej w Polsce hali curlingowej już od końca sierpnia 2018r.

Więcej informacji...

 

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Zadanie „Wspieranie szkolenia sportowego – szkolenie sportowe w dyscyplinie: curling” jest realizowane przez Polską Organizację Sportową dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Łodzi.

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Zadanie „Organizacja zajęć sportowych z udziałem osób z niepełnosprawnością” jest realizowane przez Polską Organizację Sportową dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Łodzi.

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Polska Organizacja Sportowa zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na cykl zajęć w ramach zadania publicznego "Sport dla osób z niepełnosprawnościami - cykl szkoleń curlingu". W listopadzie i grudniu 2021 odbędzie się sześć otwartych treningów w dwóch grupach - dla osób niedosłyszących (zapewniamy pomoc tłumacza migowego) oraz osób poruszających się na wózkach. Chęć wzięcia udziału prosimy zgłosić na maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. W zajęciach jednorazowo może brać udział około 20 osób.

Zajęcia curlingowe odbywać się będą na lodowisku Curling Łódź przy ul. Śnieżej 10. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapewniamy sprzęt curlingowy oraz opiekę instruktora. Prosimy o zabranie stroju sportowego i w miarę możliwości także butów na zmianę.

Zadanie „Sport dla osób z niepełnosprawnościami - cykl szkoleń curlingowych”, realizowane przez Polską Organizację Sportową, jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Polska Organizacja Sportowa informuje, że w 2021 roku prowadzi treningi dla osób z niepełnosprawnościami (10 osób w dyscyplinie curling na wózkach, 4 osoby w curlingu dla niesłyszących.)

Zajęcia curlingowe odbywają się będą na lodowisku Curling Łódź przy ul. Śnieżej 10. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zapewniamy sprzęt curlingowy oraz opiekę instruktora.

Projekt „Organizacja zajęć sportowych z udziałem osób z niepełnosprawnością”, realizowany przez Polską Organizację Sportową, dofinansowany jest z budżetu miasta Łodzi.

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Projekt „Wspieranie szkolenia sportowego w terminie styczeń – grudzień 2021 r.”, realizowany przez Polską Organizację Sportową, dofinansowany jest z budżetu miasta Łodzi.

Zajęcia dofinansowane ze środków publicznych

Zadanie „Program wsparcia szkolenia sportowego dzieci i młodzieży w zespołowych grach sportowych - curling”, realizowane przez Polską Organizację Sportową, jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.


Zachęcamy do śledzenia profilu Łódzkiej Sekcji Curlingu POS na Facebooku.